טיפים לצילום במסיבות

השקעתם בבגדים, יצרתם אאוטפיט ייחודי, אבל המסיבה חשוכה מידי ואי אפשר לצלם? הרי זה לא סוד שרובנו אוהבים לחלוק חוויות עם החברים ברשתות החברתיות, כשבדרך כלל נהוג להעלות תמונות או סרטונים. אז איך בכל זאת אפשר לצלם בסמארטפון במהלך המסיבה? ריכזנו בעבורכם כמה טיפים.

צילום במסיבות

נסו להיעזר בתאורה של המקום

לא פלא שרבים מצלמים את עצמם במועדון כשהם מול המראה בשירותים, זה בשל העובדה ששם נמצאת התאורה היחידה במסיבה. יחד עם זה, לא נמליץ לכם להצטלם באזור הנוחיות, אלא נמליץ לחפש אזור עם תאורה בה ניתן להצטלם (גם אם מדובר בתאורה צבעונית).

מסיבות במועדונים הן חשוכות בדרך כלל, לכן ישנם אנשים שנעזרים בפלאש כדי להאיר את התמונה. אך חשוב לציין שהפלאש לא בהכרח יסייע לכם לצלם תמונה טובה והוא אף עשוי לסנוור, לכן מוטב לחפש אזור מואר, ולו במעט, על מנת לצלוח את צילום התמונה.

גם מסיבות שנערכות בשטחים פתוחים, כמו מסיבות טבע או פסטיבלים, מכילים מקומות מוארים, כשבדרך כלל מדובר באזורים בהם יש דוכני אוכל, או בסמוך לבר, כך שבכל מקרה תוכלו למצוא מקום מואר כדי לצלם בו את התמונה האידיאלית ולתעד את מה שלבשתם למסיבה. אם מסיבת הטבע מתחילה בשעות אחר הצהריים וממשיכה עד הלילה, הרי מוטב שתגיעו מוקדם כשעדיין ישנו אור יום טבעי על מנת שתוכלו להצטלם ולצלם.

אגב, את התמונות ניתן לפתח במגוון חנויות ברחבי הארץ, כמו חנות צילום בנתניה או חנויות ייעודיות לפיתוח תמונות.

צילום במסיבות

התרחקו ממכונות העשן

לא מספיק שהתאורה במועדון חשוכה, גם ישנה מכונת עשן שעשויה לגרום לתמונה להיות מעורפלת, לכן כשאתם מצלמים תמונות במהלך המסיבה, כדאי לאתר את מכונת העשן ולהתרחק מהאזור.

צלמו מבלי לזוז

לעיתים תזוזת הצלם עשויה להוביל לתמונות מטושטשות, ובייחוד בשל האורות הצבעוניים במועדון. כשאתם מצלמים את חבריכם (או הם מצלמים אתכם), השתדלו לא לזוז גם לאחר 2 שניות מרגע הצילום, כך תוכלו לייצר תמונה ממוקדת כמה שיותר.

אגב, אל תשכחו לכוון את הפוקוס בתמונה. במצלמת הסמארטפון, עליכם ללחוץ על המסך בדיוק היכן שהדמות המצולמת מופיעה, כך תוכלו לפקס את הצילום.

ומה לגבי מסיבות בצהריים?

כיום, לא מעט מסיבות מתקיימות בשעות הצהריים, בין אם מדובר במסיבת בריכה או מסיבת רחוב. במקרים הללו שימו לב למיקום השמש, וודאו שאין צל על הדמות המצולמת. כמו כן, במסיבות מסוג זה נמצאים הרבה מאוד בליינים, כך שכדאי לקחת בחשבון שתמיד יהיו אנשים ברקע. תוכלו לנצל זאת לטובתכם ולבחור באזור עם בליינים צבעוניים ושמחים, כך הרקע יוכל להעביר את האווירה באופן אופטימלי.

 

לסיכום, יש לא מעט דרכים לצלם במסיבות, גם כשתנאי השטח אינם מאפשרים צילום איכותי. כדאי להעמיק את הידע אודות צילום בסמאטרפון, על מנת שתוכלו לצלם תמונות באופן המיטבי. אם אתם רוצים לצלם את האאוטפיט עצמו (ולהשוויץ ברשתות החברתיות), נמליץ לכם להצטלם בטרם הגעתם למסיבה. אם אתם מעוניינים לשתף את החברים בחוויה, ולהעביר, ולו במעט, את האווירה הייחודית של המסיבה, הרי שיש לכם לא מעט טיפים שתוכלו ליישם כדי לצלם את התמונה המושלמת. בהצלחה!

השארת תגובה