איך להפוך למסמר הערב במסיבה?

אומרים שהתקופה הזוהרת ביותר בחיינו היא בין גילאים 20-30, כשבמהלך עשור זה, אנו חווים מגוון רחב של חוויות, יוצאים לטיולים ארוכים ומבלים לא מעט במסיבות. כיום, יש סוגים שונים של מסיבות, החל ממסיבות קונספט, מסיבות קצף, מסיבות בריכה, מסיבות במועדון ועוד.

מסיבות מונות לא מעט מבלים, לעיתים מדובר בעשרות או מאות, ובמקרים מסוימים יש גם מסיבות המונות אלפי בליינים. איך בכל זאת ניתן להפוך למסמר הערב ולמשוך תשומת לב? ריכזנו כמה טיפים בנושא.

סטיילינג

אאוטפיט נכון ומדויק

בחירת אאוטפיט למסיבה זו בהחלט משימה שעשויה להיות מאתרת, זאת בשל הצורך להיראות טוב וללבוש בגדים מחמיאים. לבוש נכון ומדויק, יקנה לכם מראה מחמיא ומיוחד, שאף יעלה את רמת הביטחון העצמי. ובכן, פה כדאי לציין שלא רק האאוטפיט יסייע לכם לבלוט במסיבה, אלא גם הביטחון העצמי שתשדרו, ולכן חשוב להשקיע בפרטי הלבוש ולהקנות לעצמכם את הלוק האידיאלי. איך תעשו זאת? היעזרו בשירותיה של סטייליסטית מקצועית, כמו אושרת אורן, שתסייע לכם למצוא את הסטיילינג המדויק והנכון בעבורכם.

יתר על כן, כאמור לעיל, יש לא מעט סוגים של מסיבות, לכן מוטב להתאים את סגנון הלבוש שלכם לקונספט של המסיבה, למשל אם מדובר במסיבת שנות ה-70, רכשו אאוטפיט מתאים ברוח התקופה.

שבו על הבר

בכל המועדונים, הפאבים ומקומות הבילוי, מעבר לרחבת ריקודים ועמדת דיג'יי, יש גם מקומות ישיבה, בין אם מדובר בשולחנות מסודרים ובין אם ישנו בר במקום. גם בליינים שמבלים במסיבות באופן קבוע ומפזזים במועדונים עד אור הבוקר, זקוקים מידי פעם להפוגה מרחבת הריקודים, ואיזו דרך טובה יותר לעשות זאת אם לא לשבת על הבר? למעשה, כשאתם יושבים על הבר, אתם גורמים לאחרים להסתכל לכיוונכם ולהבחין בכם ובכך תוכלו לשדר נוכחות במסיבה. כשאתם נמצאים בבר, שוחחו עם הברמן, חייכו, צחקו והקרינו החוצה שמחה והנאה, משום שתכונות אלו עשויות להבליט אתכם באופן ניכר.

יחד עם זה נציין, שלהישאר באותו מקום לכל אורך המסיבה, זו בהחלט לא הדרך לבלוט. ישבתם על הבר? סיימתם את הדרינק? קפצו לפזז ברחבת הריקודים והשתדלו שלא לרקוד רק באזור אחד, אלא בכמה וכמה אזורים במסיבה.

חייכו לבליינים ואל תחששו לפתח שיחה

אנשים בעלי נוכחות, הם אנשים שיוצרים בעצמם את נוכחותם בחלל. כדי להפוך למסמר הערב במסיבה, חשוב שתצרו קשר עין עם אנשים אחרים, פזרו אליהם חיוכים, ואל תחששו לשוחח עם בליינים אחרים שמוצאים חן בעיניכם. תהיו בטוחים שזה ישאיר רושם נהדר, יגרום לאנשים להכיר אתכם ואולי יעניק לכם הזדמנות להיכרויות רומנטיות חדשות.

 

זה לא באמת משנה באיזו מסיבה מדובר, כי בסופו של דבר – הכול תלוי בכם. התלבשו באופן מחמיא ומיוחד, צרו קשר עין עם אחרים, פזרו חיוכים והשתדלו שלא לעמוד במקום אחד לכל אורך הערב, וכך תוכלו להפוך למסמר המסיבה, להכיר אנשים חדשים ולצלוח ערב עשיר בחוויות. תיהנו!

השארת תגובה