הופעות של אמנים ביום העצמאות

היום בו נברח מילדים שמחזיקים בגאון מיכלי קצף, היום בו נתלה דגל אימתני בחזית הבית, היום בו צידי הכביש יהיו עמוסים בדגלוני כחול לבן שהתעופפו ברוח (פשוט כי שכחנו שאסור ופתחנו את החלון), היום בו יגמרו כדורי הפלאפל מהסופרים, היום בו כאב עמוק יהפוך לשמחה מתפרצת – היום בו הוכרזה הקמת המדינה הינו יום של חגיגה אחת גדולה, יום של אהבה, גאווה ותחושת שייכות שלא ניתן לקחת מאתנו. השנה יום העצמאות יחול ב8.5 (יום רביעי) ועם המעבר שבין יום הזיכרון ליום העצמאות החגיגה הגדולה מתחילה, אינספור הופעות של אמנים מובילים ישמחו גדולים כקטנים, כך שלכם רק נותר לבדוק מי מופיע היכן, לקבל החלטה, לארגן כמה חברים ולרקוד כל הדרך לשנה החדשה.

הופעות של אמנים ביום העצמאות

עצמאות כפולה

אנשים נוטים להסתכל על הדשא של השכן – בודקים אלו זמרים יגיעו לעיר שלהם ובאותה נשימה בודקים את הזמרים שיגיעו ליעדים אחרים, כאשר תמיד ישנה תחושה של החמצה, כי לצד העובדה שהזמר שמגיע לעיר נמצא באופן תדיר בפלייליסט, גם רוצים ליהנות מהופעות נוספות. מה עושים? השנה עוברים על כל ההופעות מראש ומבינים שהולכים לנצל את ההזדמנות: הופעות שוות ללא עלות לצד אווירה מדהימה של פעם בשנה, ועל כן גם אם יש לנסוע כשעה להופעה הרצויה עושים זאת. כיצד? מקפידים על שני דגשים: ראשית בוחרים נהג תורן ושנית לוקחים רכב, כך שלא תהיו תלויים בתחבורה הציבורית. אין לכם רכב? בדיוק עבור סיטואציות מעין אלו אתם מוזמנים לשכור. בררו על השכרת רכב ליום ותגלו שההיצע מפנק והעלות זניחה (במיוחד אחרי שתחלקו אותה בין סך החברים). מכאן שניתן ליהנות מתנאים מפנקים, עצמאות מלאה ומהיכולת להשמיע בדרך את המוזיקה האהובה.

חוגגים 71 שנה – כל משפחה והטקס שלה!

השנה שעברה השאירה טעם של עוד, חגיגות שנות ה70 היו מושקעות ומוצלחות במיוחד, אך השנה הקרבה אינה נשארת מאחור, אלא דוהרת קדימה, וכפי שצפוי עתידה להרים את הרף. שורה של הופעות ואמנים יגיעו לאינספור ערים, אך ראשית מתקיים המופע המסורתי – מופע זיקוקים צבעוני ומרשים. פה מעניין לציין שלפני שיוצאים מהבית להופעה הרצויה, כל משפחה מחזיקה בטקס משלה. יש משפחות שרואות ביחד את טקס הדלקת המשואות שמשודר מהר הרצל, יש משפחות שמתאגדות ומרימות ארוחה ישראלית, יש משפחות שיוצאות לבמה המרכזית (לא לפני שהן מציידות את הילדים באביזרים רועשים וזוהרים), יש שנפגשים עם חברים ומרימים מיני מסיבה מקדימה, יש שעולים לגג לתפוס תצפית וכדומה. כמו כן, בדבר אחד ניתן להיות בטוחים, אם רק רוצים אפשר להמשיך את המסיבה אל תוך השעות הקטנות של הלילה – לבחור הופעה וליהנות ממוזיקה ישראלית חיה.

מתחילים בהכנות

מי שיקדים לבדוק אלו הופעות מחכות עבור יום העצמאות הקרוב, יימצא שהרשימה טרם פורסמה, אך אין זה אומר שלא ניתן להתחיל להתארגן. מהי המשמעות? שכבר עתה אפשר להחליט מה עושים ביום העצמאות ועד לאן מוכנים להגיע בכדי ליהנות מהופעה טובה. מה עוד? זה הזמן לסכם עם חברים שמי שגר ליד ההופעה הרצויה מארח את שאר החבר'ה לישון, זה הזמן לארגן התערבות שבה המפסיד מוכתר כ"נהג תורן" ואף זה הזמן לארגן את היום שאחרי בו עושים על האש ומפנקים את הנהג התורן עם החתיכה הראשונה שיורדת מהמנגל. בנוסף ניתן להתחיל להמר מי יופיע השנה בעיר, כמה זמן יארך מופע הזיקוקים, אלו צורות ייצרו הדגלנים וכדומה. עוד שנייה ומאי בפתח, יומולדת למדינה והחגיגה מתחילה!

השארת תגובה