הולכים למסיבת בריכה? כך תחטבו את הגוף שלכם

הזמנה למסיבת בריכה אצל חברים או בני משפחה מהווה דרך מצוינת להעביר את הזמן ואף ליצור זמן איכות משמעותי. יחד עם זאת, אין ספק כי הגעה בבגד ים למקום שבו נוכחים עוד אנשים עלולה להיות מביכה למדי, וזאת בשל דימוי גוף נמוך בעקבות עלייה במשקל. אולם, דווקא מהמקום של הביישנות כמו גם המבוכה ללבוש בגד ים אפשר לצמוח – ואפילו להוביל לתהליך חיטוב מוצלח שיגרום לכם להעלות את הביטחון והערך העצמי. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן כל הפרטים.

עלייה במסת שריר באמצעות ליווי מקצועי

על מנת לחטב את הגוף לפני המסיבה, רצוי להיכנס כבר עכשיו לשגרת ספורט לצד תזונה המתבצעת בהתאם למדדים האישיים. על מנת להעלות את מסת השריר ובהתאם לכך לגרום לגוף להיראות חטוב, נדרש לשרוף את השומן. שריפת שומן הוא תהליך לא פשוט, ולכן נדרש לבצע אותו בליווי מקצועי מצד מאמן כושר כמו גם תזונאית אשר ידעו לבנות בעבורכם את התפריט הטוב ביותר לצד תוכנית אימונים המבוססת בעיקר על תרגילי אירובי, לצד תרגילי כוח.

התמקדות בתרגילי כוח

חיטוב הגוף חייב להיות מבוסס על שימוש אימוני כוח לצד אימוני התנגדות. מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי לסוג האימונים הזה יש ניתן להשיג תוצאות מצוינות בזמן קצר, גם בגילאים מבוגרים. למעשה, אפשר ואף רצוי לשלב את סוג האימון הזה גם לאחר גיל 30, וזאת תחת פיקוח מוקפד וכן יצירה של תוכנית אימונים פרטנית המותאמת לסרגל המאמצים האישי. בשביל להגיע לתוצאות מעולות, רצוי לשלב את האימון לפחות פעם בשבוע.

שילוב טונה בתפריט

דרך מצוינת לחטב את הגוף אבל גם להעלות מסת שריר יכולה להתבצע באמצעות שילוב של מזון המכיל ריכוז גבוה של חלבון. אחד מהמזונות המומלצים ביותר היא הטונה, כאשר מומחים לתחום התזונה ממליצים על צריכה של לפחות 2 גרם חלבון. במקום טונה אפשר לבחור ביוגורט, דג סלמון, עדשים מבושלות או בשר בקר.

 

 

הקפדה על מנוחה

למרות הרצון העז להגיע למסיבת הבריכה כאשר אתם חטובים ורזים, צריך לקחת בחשבון כי תהליך  לא מבוקר או כזה שמתבצע בעצימות גבוהה מדי עשוי לחשוף אתכם לפציעות כמו גם עצירה של הגדלת מסת השריר. הקפידו בין אימון לאימון לנוח וכן לבצע מתיחות, כל זאת מתוך מטרה לשלב את האימונים ותפריט התזונה בצורה מאוזנת ונכונה לכם.

הצטרפות לקבוצת אימון

מרגישים שאין לכם את המוטיבציה לצאת ולהתאמן למרות שהמסיבה מתקרבת? ובכן, זה הזמן להצטרף לקבוצות של מתאמנים אשר יכולות לא רק להעלות לכם את המוטיבציה אלא גם לנצל את האימונים  לטובת יצירה של קשרים חברתיים.

אימון דרך יוטיוב

דרך מצוינת להיכנס לכושר מבלי לצאת מהבית יכולה להתבצע באמצעות סרטונים של מאמנים בכירים המציגים מגוון רחב של תרגילים לחיטוב הגוף, דרך הפלטפורמה של יוטיוב. מדובר בדרך מצוינת להיכנס לשגרת חיטוב ואף להיחשף לטכניקות אימון מתקדמות, כל זאת מהבית ועם שימת דגש על שילוב של מספר אימוני חיטוב – החל מתרגילי בטן ועד מתיחות.

לסיכום

מסיבה הנערכת בבריכה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לתפוס את עצמכם בידיים, ולחטב את הגוף כך שתוכלו להיראות נהדר בבגד ים. בשביל להגיע לתוצאות מעולות, חשוב להקפיד על שגרת אימונים קבועה לצד התאמה של תפריט התזונה. בכך, תוכלו להגיע למסיבה עם דימוי עצמי גבוה – בעקבות גוף בריא ונפש בריאה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

השארת תגובה