חמש המסיבות שמחייבות סידורי בלונים!

עיצוב באמצעות בלונים יכול לתרום המון למראה של המרחב ולאווירה. בלונים זה דבר משמח וצבעוני שמודיע כי במקום יש מסיבה. אבל לאיזה מסיבות או מפגשים חגיגיים אתם פשוט חייבים את המוצרים המתנפחים האלה? הנה 5 דוגמאות:

ברית

עיצוב בלונים לברית כולל בתוכו שימוש בבלונים מלאי חיים וצבע, כמו בלונים בצורת מוצץ, אפשר למצור בלונים בצורת עגלה, או כאלה שיש בהם אותיות ומילים כמו 'מזל טוב', ועוד. כדי לארגן ברית כמו שצריך, אפשר לסדר עיצוב בלונים מרשים בכניסה למסיבה, בגוונים  סגולים, ורודים, אדומים עבור בריתה. אם מדובר על אירוע כמו ברית מילה – כדאי שהצבעים יהיו כחולים, תכולים צהובים, ואפילו כסופים בשילוב של צבע לבן.

מסיבת גיוס

כשהילדים מתגייסים לצבא הם מצפים לחגיגה קטנה לכבוד הגיוס. החגיגה צריכה לכלול אנשים קרובים, קטע אומנותי חביב, מתנות שימושיות למתגייסים, כיבוד ושאר אלמנטים מרגשים. בעיצוב המרחב בו תקיימו את המסיבה, כדאי לשלב בלונים בגוונים שונים של ירוק כדי ליצור אווירה של ג'ונגל. בין היתר תמצאו בלוני הליום שכתוב עליהם מסרים כמו: 'גיוס נעים', או 'בהצלחה' ואפילו מסרים משעשעים למתגייס החדש.

 

 

עיצוב בלונים לחתונה

אם אתם מעצבים חתונה, אפשר לנפח בלוני הליום לבנים ושחורים או מלבנים וכסופים, ולתלות אותם על סידור השולחנות או על הכיסאות: מה שיספק מראה חגיגי. אם אתם מתחתנים בים או בטבע, אפשר לתחום את המקום בו אתם מתחתנים (כמו למשל חלק ברצועת חוף) בבלונים לבנים וזהובים שאפשר לקשור לשקי חול. כך תוכלו לתכנן חתונה באין מפריע ולתחום אזור שמתאים לחופה ולריקודים.

מסיבת מקווה או מסיבת רווקות

למסיבת המקווה של החברה הטובה או של בת המשפחה, אפשר לארגן מגוון רחב של סידורי בלונים כמו שער בלונים אדומים, סידורי פרחים עם בלון לבן ואדום: סמל לתשוקה, או לתלות במרחב בלונים לבנים לכבוד הכלה. בלונים לבנים יתאימו גם למסיבת רווקות בלבן, או לכל מפגש או חגיגה שתרצו לקיים עבור הכלה.

יום הולדת לילדים

כשרוצים לדעת איפה נמצאת יום הולדת, מחפשים אחרי בית שיש בו בלונים – כי הרי זה הסימן הראשון לחגיגה. עבור יום הולדת לילדים כדאי לבחור מגוון בלונים צבעוניים וכאלה בצורות של דמויות שהילדים אוהבים.

יום נישואים

אם בא לכם להעניק מתנה ליום נישואים, אפשר לבחור זר פרחים ענק ולהוציא ממנו בלון הליום גדול עם מילות אהבה. אז זה הזמן להזמין את כל הפריטים והמוצרים הנחוצים למסיבה שלכם. בהצלחה!

השארת תגובה