טסים למסיבה בחו"ל? כדאי שתעשו ביטוח נסיעות

אין דבר יותר משחרר וכיף מאשר ללכת למסיבה, ובטח אם המסיבה הזאת מתקיימת בחו"ל וטסים במיוחד בשביל לחגוג. מדובר בשינוי אווירה מוערך וביכולת לשלב בין יעד חדש לחוויה מסעירה. עם זאת, כדי שבאמת תזכו ליהנות – כדי שתטוסו רגועים ותחזרו מרוצים, נדרש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. מה ביטוח מסוג זה צריך לכלול? אלו סוגי ביטוחים ניתן למצוא עבור טיסה? ואלו כיסויים נכונים נקודתית עבורכם? רגע לפני שמבררים את מזג האוויר המקומי ובוחרים בגדים, עוצרים להבין איזה ביטוח עושים.

שני טיפים שיעזרו לרכוש ביטוח נסיעות

ראשית ראוי להפנים שכל ביטוח מציע כיסויים מעט שונים, כך שיש להבין אלו דגשים חשובים נקודתית עבורכם (אם בשל מצב רפואי, אטרקציות רצויות, האופי של היעד, או העלות של הציוד שעמו נוסעים) ופשוט להתחיל לערוך השוואות. לא רוצים לעבוד קשה? יש שני דברים פשוטים ויעילים שתוכלו לעשות. ראשית תוכלו להיעזר במחשבון ביטוח נסיעות לחו"ל. מה זה אומר? ממלאים מספר פרמטרים בסיסיים באופן מקוון ומתחילים להבין כיצד כל תוספת משפיעה על העלות הכללית. מהו הדבר השני שיקל עליכם? במקום להתחיל להרים טלפונים ולנסות להשוות, מוזמנים להכיר את טאץ' ביטוח. מדובר בברוקר ביטוח דיגיטלי, אובייקטיבי ומנוסה. מכאן שבהתאם לשורה של דגשים אישיים נמצאת עבורכם ההצעה הטובה ביותר. מכאן שמרוויחים מהתנהלות מקוונת, הצעה מדויקת ומניסיון של שנים בתחום.

 

 

אם שותים כן מבטחים

מתלבטים לגבי ביטוח? ובכן ממש כפי שבמסיבה רצוי לארגן נהג תורן, ממש כפי שבמסיבה יש ליהנות אך גם להגדיר גבולות, וממש כפי שבמסיבה רצוי שלא לשתות על בטן ריקה, כך גם לא טסים ליעד שבו המסיבה מתקיימת לפני שעושים ביטוח נסיעות! מדוע? בעיקר כדי שאח"כ לא תתבאסו שהפסדתם כסף רב. אם כי נדרשתם לקבל טיפול רפואי (בחו"ל כל טיפול רפואי עתיד לעלות מאות שקלים), אם כי נדרשתם לשלם המון על שינוי מועד הטיסה (לעולם אין לדעת אם יצוץ צורך כזה או אחר), אם כי גנבו לכם את הדרכון וסכום כסף משמעותי וכדומה. עוד נציין שאומנם הורדנו מסכות, אך הקורונה עוד ביננו וכל מדינה מחזיקה במדיניות משלה, ועל כן תיקחו בחשבון שייתכן שתתבקשו להיכנס לבידוד לקראת החזרה, כך שכיום יותר מתמיד ביטוח נסיעות רלוונטי.

בסיס עם שלל תוספות אפשריות

כבר ביררתם מי יהיה הדיג'יי במסיבה, מתי מתחילה האפטר פרטי, מי מהחברים מגיע ומהן הביקורות אודות הליין המדובר? ובכן עתה רק נותר לברר אלו כיסויים קיימים ומה נכון עבורכם. ובכן באופן כללי נציין שבכל הנוגע לביטוח נסיעות, הביטוח הבסיסי ביותר מכסה הוצאות רפואיות (כולל אשפוז ומקרים שנוגעים לנגיף הקורונה) וחבות כלפי צד שלישי. מעבר לכך ניתן לבחור במגוון תוספות, כגון כיסוי בגין ספורט אתגרי (זה הזמן לברר לגבי האופי של המסיבה), גניבת כבודה, הארכת או ביטול נסיעה, הרחבה בתחום הבריאותי, שירותי איתור והצלה וכדומה. הרעיון הוא לבחון רשימה של צרכים אישיים לצד אלמנטים שנוגעים ליעד ולאופי של הפעילות המתוכננת, ומהנקודה הזו להתחיל להבין ממה רצוי שהביטוח יהיה מורכב.

רוקדים ביחד מבטחים לחוד

פה המקום לציין שאם נוסעים למסיבה עם כמה חבר'ה בני גילכם, אין זה בהכרח נכון לבחור באותה הפוליסה. ייתכן שאחד טס עם מצלמה מקצועית, ששני מגיע עם בעיית רקע בתחום הבריאותי והשלישי ירצה להקדים ברגע האחרון את הטיסה. מכאן שבהחלט טסים ונהנים ביחד, אך מבטחים לחוד. מתלבטים בין תוספת כזו או אחרת? צאו לטיול בלב שקט ותוסיפו את אותו כיסוי שמתלבטים לגביו. מקסימום לא תזמינו במסעדה את המנה הכי יקרה, כך שתחזירו לעצמכם את הפער במחיר. תיהנו!

השארת תגובה