הצטננתם כמה ימים לפני מסיבה? הכירו את תרופות סבתא שיוכלו לסייע

בשעה טובה החלטתם לנצל את הזמן הפנוי לטובת יציאה למסיבה עם בן או בת הזוג, חברים או בני המשפחה. אין ספק כי מדובר במעמד מרגש שמאפשר לכם להשתחרר, לאגור כוחות ולהכיר אנשים חדשים, אולם סיטואציה שעלולה להעיב על החגיגה היא ללא ספק צינון שמתחיל כמה ימים לפני המסיבה ועשוי להוביל לביטול ההגעה שלכם. צינון היא תופעה מוכרת שמתרחשת גם בתקופת החורף אבל לא פחות מכך בקיץ, ועל כן אם אתם מתמודדים כעת עם צינון ולא רוצים לוותר על המסיבה הקרובה, זה הזמן להכיר את תרופות הסבתא שיוכלו לסייע לכם להתמודד עם הצינון העיקש שלא פעם עשוי להיות סינוסיטיס. מוכנים? בואו נתחיל!

אדים חמים

שיטה טבעית שיכולה לסייע לפתיחה של מעברי הנשימה והפחתה של הצינון יכולה להתבצע באמצעות אמבטיית אדים. למעשה, אם אתם מתמודדים עם סינוסיטיס, ניתן בהחלט להיעזר בסקירה הבאה אודות תרופות טבעיות לטיפול בסינוסיטיס, כאשר אחת מהשיטות המוכרות לטיפול היא באמצעות שאיפה של אדים חמים בשילוב של שמנים אתריים כמו למשל שמן אקליפטוס אשר ידוע בסגולות הבריאותיות המצוינות שלו לסילוק חלק משכבת הרירית שיוצרת את הסינוסיטיס. כל מה שצריך לעשות הוא לשפוך לתוך קערה מים רותחים, להוסיף מעט שמן ולהניח על הראש מגבת. שאפו את האדים למשך מספר דקות, ובתוך זמן קצר תוכלו להרגיש הקלה משמעותית.

מי מלח

שטיפה באמצעות מי מלח מהווה שיטה נוספת ומצוינת לטובת התמודדות עם צינון כמו גם סינוצטיס, וזאת מאחר והמלח סופח את הליחה ואת הרירית ובהתאם לכך מאפשר לפתוח את מעברי האוויר. על מנת ליצור שיפור מומלץ לגרגר מי מלח פעמיים ביום ולמשך מספר דקות, כל זאת מתוך מטרה לנקות את האף ואף לשמור על רמות לחות גבוהות שיכולות להפחית באופן משמעותי את הגודש שמשפיע על היכולת לנשום כשורה כמו גם להרגיש טוב יותר.

תה עם ג'ינג'ר ולימון

כמו שכל אדם שמצטנן יודע, מה שיכול לעזור מאוד לטובת התמודדות עם הצינון הוא תה. במקום לשתות תה רגיל, שדרגו את התה שלכם עם שורש ג'ינג'ר הידוע בסגולות הבריאותיות שלו בתקופת החורף, אבל לא פחות גם בתקופות כמו הקיץ. השילוב של ג'ינג'ר ביחד עם לימון יכול לא רק לסייע לסילוק הליחה אלא גם לאפשר למתן את רמת החומציות בפה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של הקלה משמעותית בתסמיני הצינון. הקפידו לשתות לפחות שלוש כוסות ביום, ובייחוד ביום המסיבה, כך שתוכלו להתחזק ולהגיע במיטבכם.

הצטננתם כמה ימים לפני מסיבה? הכירו את תרופות סבתא שיוכלו לסייע

קומפלקס חם

הכנה של רטיות חמות מהווה דרך מצוינת להורדת חום וכן צינון עיקש. הרטיבו פיסות בד כותנה במים רותחים והניחו על אזור המצח כמו גם גשר האף. לאחר מספר דקות של שכיבה עם הרטיות, עסו בעדינות אזור הגבות, לחיים וצוואר ותוך שימת דגש על אזור האף, כל זאת מתוך מטרה לסלק את הליחה ובהתאם לכך להוביל להקלה בתסמינים.

לסיכום

הזמנתם כרטיסים למסיבה וגיליתם שאתם חולים בשפעת או סינוסיטיס? אין שום צורך לבטל את הכרטיס. כל מה שצריך לעשות הוא להיעזר בסקירה אותה הצגנו לכם כאן וכן להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי תרופות, כל זאת מתוך מטרה לחזק את הגוף ובכך ליצור תמהיל המאפשר להתמודד עם הצינון והסינוסיטיס באמצעים טבעיים. נוסף לשיטות שהצגנו, מומלץ גם לבצע רכישה של תוספי תזונה ייעודים כמו זרעי סלרי העשירים בנוגדי חמצון כמו גם אשלגן שנמצא בשורה של מחקרים כבעל השפעה ממשית על היכולת להתמודד עם תופעות בריאותיות, כמו למשל צינון.

 

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

השארת תגובה