מסיבת פול מון

אחת המסיבות המפורסמות והמוכרות ביותר בעולם, היא לא אחרת מאשר מסיבת הפול מון שנערכת באי קופנגן שבתאילנד. אלכוהול שנמזג לתוך דליים, ציורי גוף זוהרים ומתחמי מוזיקה ייחודיים – כל אלה מאפיינים את אחת המסיבות המבוקשות ביותר בעולם.

מסיבת פול מון

מהי מסיבת פול מון?

מסיבת פול מון היא למעשה מסיבת חוף ענקית שמתקיימת בחוף האדרין שבאי קופנגן, והיא נערכת בסמוך לימים בהם ישנו ירח מלא. אי שם בשנת 1985, התקיימה המסיבה הראשונה בקונספט פול מון, ולמרות שהיא די שונה מאופי המסיבות של השנים האחרונות, היא היוותה אבן דרך משמעותית בחיי הלילה של תאילנד. כיום, רוב התיירים שמגיעים לתאילנד, לא מוותרים על השתתפותם במסיבה המיוחדת והמפורסמת הזו.

רצועת החוף בה מתקיימת המסיבה מכילה לא מעט מועדונים, וגם הם מצטרפים לחגיגה הגדולה, שהרי מדובר במוקד משיכה לתיירים מכל העולם. החוף מחולק לכמה וכמה במות, כשבכל אחת מתנגנת מוזיקה שונה, כך ניתן לטייל בין הבמות השונות ולהינות ממגוון רחב של ז'אנרים מוזיקליים, החל מרגאיי ועד לטראנסים.

אם אתם מתכננים חופשה לתאילנד, כדאי שתתכננו את מסלול הטיול בהתאם לתאריך בו נערכת המסיבה. תאמינו לנו – אתם לא רוצים לפספס אותה!

מה עוד קורה במסיבה?

חוץ מהמוזיקה, הבמות והריקודים, תוכלו למצוא במסיבה מופעי אש מרהיבים, משחקי קפיצה בחבל ענקי ואפילו תחרויות שחייה. בין האלמנטים הבולטים ביותר במסיבה, אלה כמובן ציורי הגוף הצבעוניים והזוהרים. את צבעי הגוף תוכלו לקנות בדוכנים שמפוזרים בקופנגן בימים שלפני המסיבה ולצייר בעצמכם על הגוף, או לחילופין, תוכלו להגיע למסיבה אל אמני ציורי גוף שיעטרו את גופכם במגוון ציורים מיוחדים. הצבעים הללו זוהרים בחושך, הודות לתאורת אולטרה סגול, כך שבמסיבה תוכלו לחזות בנוף מרהיב של בליינים זוהרים וססגוניים.

המסיבה מתקיימת עד לשעות הקטנות של הלילה, וישנם בליינים שנשארים בחוף עד הבוקר. מאחר וישנם לא מעט תיירים ובליינים שיכורים במקום, כדאי לנקוט באמצעי זהירות שונים ולהקפיד לשתות במידה הנכונה.

אפשרויות לינה

החלטתם להשתתף במסיבת פול מון? אין ספק שאתם הולכים לחוות חוויה מדהימה! תוכלו למצוא בתי מלון בקופנגן, אם תזמינו מקום מבעוד מועד, משום שהמקומות במלונות הללו אוזלים כשתאריך המסיבה קרב. גם אם לא הצלחתם להזמין מקום במלון, זו בכלל לא בעיה, מאחר וניתן להגיע לקופנגן במעבורת, מה שאומר שגם אם תשהו בבית מלון בקוסמוי, פשוט הירשמו למעבורות בשעות הרלוונטיות ותוכלו להגיע למסיבה.

כשהקונספט מככב מחוץ לתאילנד

מסיבת פול מון הפכה למסיבה כל כך מוכרת וידועה, כך שכיום ניתן למצוא מסיבות דומות, או מסיבות באותו הקונספט גם במקומות אחרים. דוגמא מצוינת היא חתונות, מסיבות ואירועים שמאופיינים במגוון אלמנטים של המסיבות הללו.

 

מסיבת פול מון היא בהחלט אחת המסיבות המומלצות ביותר. גם מי שלא חובב מסיבות במיוחד, ימצא את עצמו בוהה במיצגי האש המרהיבים ונהנה ממוזיקה איכותית על החוף.

השארת תגובה