מתחילים להתארגן – עם ארון משגע: כך תבחרו את ארון הבגדים המושלם

לאחר שנתיים קשות מאוד בחסות מגפת הקורונה, אפשר בהחלט לומר כי עולם חיי הלילה והתרבות חזר לעצמו, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של אירועים הנערכים בכל רחבי הארץ כמו גם בעולם ואשר מספקים לבליינים את היכולת לצאת, להשתחרר אבל גם לראות ולהיראות. חלק בלתי נפרד מתהליך ההתארגנות כולל כמובן חיפוש של פריטים בארון. בשביל לקצר זמנים כמו גם ליצור תהליך התארגנות שיקי, רכישה של ארון בגדים שהוא גם פונקציונלי אך גם מעוצב מהווה את הדרך הטובה ביותר להשקעה כספית משתלמת לטווח הרחוק. אם אתם בדיוק מתכננים לבצע רכישה של ארון, להלן כללי הברזל שיסייעו לכם לבצע בחירה נכונה. מוכנים? בואו נתחיל!

מרחב פתיחה

בתהליך הבחירה של צריך לקחת בחשבון קודם כל את מרחב הפתיחה של הארון – האם החדר מתאים לארון עם דלתות פתיחה או לחילופין ארון הזזה שמתאים יותר לחדרים קטנים. החדשות הטובות הן שאם בעבר נדרשתם להגיע לחנות באופן פיזי בשביל בחירה בארון, כיום ניתן למדוד את החדר בבית ולאחר מכן לבצע רכישה של ארון בגדים יפהפיה ובאיכות מצוינת מבלי לצאת מהבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת של מרחב הפתיחה של הארון, כך שהוא מצד אחד יהיה פונקציונאלי אך גם מעוצב ומותאם באופן מדויק לטעם האישי שלכם.

חלוקה פנימית

חלק משמעותי בתהליך הבחירה כולל לא רק את הארון עצמו אלא גם את החלוקה הפנימית. מדובר באלמנט חשוב מאחר וחלוקה פנימית נכונה של הארון בהתאם לצרכים שלכם תאפשר לכם לשמור על סדר וארגון כמו גם לשלוף את הלוקים הנבחרים בקלות. בדקו היטב את החלוקה הפנימית של הארון אותו אתם מעוניינים לרכוש וכן וודאו כי ניתן לבצע התאמה אישית, כל זאת מתוך מטרה לנצל עד למקסימום את הארון.

 

 

עזרים ותוספות

הדור הבא של הארונות כולל עזרים ותוספות חיצוניות כמו למשל מוטות טלייה בגבהים שונים אותם ניתן לשלוף בקלות לצד מגירות. העדיפו לבצע רכישה של ארון בהתאמה אישית הכולל את העזרים להם אתם זקוקים, כל זאת כחלק  מהבנה כי התוספות הללו הן אלו שיניבו לכם את היכולת להשתמש בארון לאורך זמן, ולשנות אותו בהתאם ללוקים החדשים שאותם אתם רוכשים ומניחים בצורה מסודרת ויפה לעין בתוך הארון.

תאורה פנימית

עולם חיי הלילה מחייב לא פעם התארגנות גם כאשר השמש שוקעת. בשביל לנצל את הארון עד למקסימום ובוודאי כאשר נדרש להתארגן לקראת מסיבה או אירוע בשעת לילה מאוחרת ליצור תאורה פנימית המותקנת בתוך הארון ומאפשרת לכם לשלוף את הבגדים בקלות ובמהירות. ניתן לבצע רכישה של תאורה פנימית המובנית כבר בתוך הארון או לבצע רכישה בנפרד, כל זאת כחלק מהבנה כי הארון הוא לא רק פריט מעוצב אלא גם בעל רמת פונקציונאלית גבוהה – בכל שעות היממה.

חומר גלם

העדיפו להשקיע יותר כסף בארון איכותי העשוי מחומר גלם משובח כמו למשל עץ מלא מאשר ארון זול שתוך זמן קצר כבר לא ישרת אתכם, בעקבות בלאי גבוה. על כן, בדקו היטב את חומר הגלם ממנו עשוי הארון בשביל להבטיח השקעה כספית משתלמת לטווח הרחוק.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים ארון אשר משרת את הצרכים הנדרשים כמו גם יוצר אמירה של ממש מבחינת העיצוב. אם אתם מתלבטים לגבי הארון המושלם, רצוי לשוטט ברשתות החברתיות בשביל לקבל השראה וכן להתייעץ עם מומחים לתחום, כחלק מקבלת החלטות משתלמת בעבור בליינים ובלייניות שנעזרים בארון גם לצרכים של אחסון אבל גם לטובת העלאת צילומים ולוקים, רגע לפני עוד לילה של בילויים.

השארת תגובה