מנהלים פאב? כך תבחרו בחוכמה את ספק האינטרנט שלכם

אם אתם מנהלים פאב, אתם יודעים שפאבים הם עסקים תחרותיים מאוד, שעשויים להצליח או ליפול בגלל אוסף של פרטים קטנים. בין השאר, בניהול פאב יש סיבות טובות להשקיע בחיבור האינטרנט. דוגמה בולטת לכך, הם לקוחות הפאב. הם בוודאי מצפים שיהיה במקום חיבור אינטרנט אלחוטי זמין, מהיר ומאובטח. כמו כן, תפעול הפאב מחייב זמינות של חיבור לאינטרנט, למטרות תקשורת שונות של הצוות וההנהלה. בכדי להבטיח חיבור טוב מסוג זה, דרוש ספק אינטרנט אמין ואיכותי. כך תבחרו ספק כזה:

להגדיר דרישות

ראשית, יש להבין מה דרוש לכם ולהגדיר עבור עצמכם דרישות מחיבור האינטרנט ומהספק. כמובן, אתם תצטרכו חיבור גם ל"ספק תשתית" אינטרנט וגם ל"ספק אינטרנט". בתור ספקית אינטרנט  itcלמשל מציעה את שני השירותים ביחד. אם כבר יש לכם חיבור אינטרנט בפאב ואינכם מרוצים ממנו, זה הזמן לכמת זאת במספרים. לפני שאתם עוברים לספק חדש, כדאי למדוד את הביצועים הנוכחיים, כך שתוכלו להשוות זאת בהמשך לספק החדש.

גיבוש רשימת ספקים איכותיים

כעת, תגבשו בהדרגה רשימה של ספקי אינטרנט שנראים לכם. תוך כדי הכנת הרשימה, תוכלו לסנן מיידית ספקים שלא נראים לכם משום מה – אולי עקב ניסיון עבר או ספקים שבבירור לא מציעים את מה שאתם מחפשים. לשם ההמחשה,Itc  ספק אינטרנט שבוודאי תכללו ברשימה זו. חשוב במיוחד, לחפש בנחת מידע נוסף על הספקים השונים, מבחינת מוניטין, אמינות, רמת השרות ואיכות התמיכה. חוות דעת על הספקים השונים מגורמים שאמינים עליכם, עשויות להיות מסייעות במיוחד. במקביל, כדאי להיזהר מחוות דעת שהן שליליות או חיוביות באופן מוגזם וחשוד.

מנהלים פאב? כך תבחרו בחוכמה את ספק האינטרנט שלכם

התעמקות בהיצע

בשלב זה, תבצעו השוואה של החבילות הזמינות וכמובן של המחירים. זו גם ההזדמנות, לבדוק לגבי שירותים משלימים שספקים שונים מציעים. זאת, הן כשירותים משלימים לניהול התקשורת עצמה והן מסביב לכך, דוגמת שירותי אבטחה. בתור ספק  itcמציעה גם שירותים נוספים כאלה, דוגמת

IPVPN – Virtual Private Network היא סביבת רשת "פרטית" משלכם, אשר תגן על פרטיות התקשורת שלכם דרך האינטרנט. זו למעשה מעין רשת משנה מאובטחת או מעטפת אבטחה, שנוצרת באמצעות תוכנה, סביב התקשורת שלכם ברשת האינטרנט.

אנטי ספאם iGuard – שירות אבטחה לשימוש אונליין, אשר אינו דורש התקנה. השירות מסייע למנוע כניסה של נוזקות למחשב, בעקבות גלישה לתכנים מסוכנים או לאתרים נגועים. הוא פועל באמצעות הגדרת כללי סינון שונים, דבר שתוכלו לעשות בעצמכם. ניתן לנסות את שירות אנטי ספאם iGuard בחינם, למשך 30 יום.

בחירה חכמה

מתוך רשימת הספקים שגיבשתם, תצטרכו לבחור באלה אשר משלבים שתי תכונות הכרחיות. ראשית – ספקים שנראים לכם איכותיים ואמינים. שנית – כאלה שגם מציעים את מה שאתם מחפשים. כמו כן, עוד נקודה חשובה שיכולה לסייע, היא השאלה באיזו מידה הספק מנוסה בעבודה ספציפית עם עסקים. הדבר משמעותי, מאחר ששוק ספקי האינטרנט מכוון במידה לא קטנה לצרכנים פרטיים.

לצאת לדרך 

בסופו של דבר, צריך לבחור בספק אחד ולהתחיל לעבוד איתו. בבחירה סופית זו יסייע לכם דירוג הספקים, על פי הפרמטרים שחשובים לכם ביותר. גם התחלת עבודה עם ספק אינטרנט, איננה סוף פסוק כמובן. כיום, די קל לעבור בין ספקים שונים, במידה ואתם לא מרוצים. כמו כן, היכולת למדוד ביצועים של חיבור האינטרנט, מאפשרת להשוות נתונים מהתנסות בפועל.

לסיכום

אין סיבה להתפשר על איכות, בכל הנוגע לחיבור האינטרנט. אם תשקיעו בבחירת ספק חכמה, תמצאו בוודאות ספק מתאים למטרה זו.

השארת תגובה