5 מדורי הלייפסטייל הטובים בישראל

מדור לייפסטייל באתר כיפה

מחפשים מדורי לייף סטייל איכותיים שיקנו לכם מידע שישפר את איכות חייכם? אם אתם מחפשים מדורים שיש בהם מידע על אופנה, אהבה, סלבס, בידור, ביטוחים, רכבים, עיצוב, אוכל, וכל מה שרוצים לקרוא כדי להשתפר ולשפר את הסביבה ואת חיינו – כדאי להמשיך ולעיין ברשימה של חמישה מדורי לייף סטייל מומלצים בישראל:

מדור הלייף סטייל של אתר כיפה

אתר 'כיפה 'משמש ציבור גדול שרוצה לקבל פרטים בנושא איכות חיים, הלכה, משפחה, חינוך, אופנה, בישול, עסקים וכדומה. מדור לייפסטייל באתר כיפה מאפשר לעיין בכתבות ופרסומים מעניינים כמו בנושאים של הורות, אוכל, חתונות, גידול ילדים, זמני כניסת שבת, מתכונים, אופנה, יחסים תרבות ברנז'ה וכו. בין היתר אפשר למצוא באתר כתבות בנושא ביטוחי רכב, ארגון אירועים, מדריכים שונים כמו מדריך לקניית מתנות לחגים, כתבות בנושא חתונות של בית המלוכה האנגלי ושאר ידיעות מהעולם. במדור ניתן למצוא מידע לדתיים וכתבות בנושאים מעניינים שתורמים לשעות הפנאי.

Xnet   של YNET

אסטרולוגיה, אופנה, סלבס, מוספים, בלייזר, אוכל, וכתבות מעניינות, כמו למשל 'פינות מהחלומות שעיצבו משפחות בתקופת הבידוד'. מתכונים לבישול עם ילדים, הצצה לארונות של סלבס, מתכונים בריאים, מידע על חיות מחמד, כתבות בנושא משפחה והורות וכולי – את כולם תמצאו במדור Xnet  של YNET.

מגזין סלונה

מגזין סלונה נוסד ע"י נשים, עיתונאיות וכותבות לפני יותר מעשור. המגזין מאפשר לעיין במגוון כתבות לייף סטייל, בלוגים, כתבות בנושא בריאות, טיפים, שאלונים וכולי. בין היתר תוכלו לעקוב אחר עיתונאיות וכותבות בסלונה ולקבל התראות על בלוגים חדשים וכתבות חדשות. בין לבין אפשר לצפות בתמונות מחייהן אישיים של הכותבות ולעיין בקורות חייהן.

מדור הלייף סטייל של וואלה

אתר 'וואלה חדשות' משרת רבים שרוצים להתעדכן בכל מה שבוער וחדש. בין היתר אפשר לפתוח תיבת דואר בוואלה ולקבל עדכונים ושאר מידע חשוב באתר. מדור הלייף סטייל של וואלה מספק מידע על איכות חיים, אופנה, סלבס ('וואלה סלבס' הפופולארי) ושאר מידע שמשפר את איכות החיים. במדור תמצאו כתבות על הופעות סטנדאפ מומלצות, אופנה ומוצרי צריכה חכמים, מידע על קוסמטיקה, בריאות, עיצוב, גינון ועוד.

מדור לייף סטייל של גלובס

עיתון העסקים 'גלובס' מספק מדור לייף סטייל שיש בו הכול: החל ממידע על כרטיסי מועדון שווים, על בתי עסק שמספקים שירותים אופנה, עיצוב, בריאות וכדומה, כמו גם כתבות בנושא אופנה, בריאות, רכב, וכולי. במדור אפשר לקבל המלצות לחופשות, סיורי אוכל, מסעדות, סרטים וכו'.

לסיכום, כדי להתעדכן בכול מה שיכול לשפר את איכות חייכם, לא צריך ללכת רחוק. באינטרנט יש מגוון מדורים ואתרים שיספקו את כל מה שחדש ונכון עבור קבלת השראה, ויצירת איכות חיים גבוהה יותר.

השארת תגובה