רכישת כרטיסים באינטרנט: האם זה בטוח

יציאה למגוון אטרקציות ברחבי הארץ והעולם כמו: הצגות, הופעות וקונצרטים גדולים, הופעות של אמנים גדולים וקטנים, מופעי סטנד אפ ועוד: מאפשרת בילוי כיפי במיוחד, חוויות בלתי נשכחות והמון תרבות, אומנות ובידור שחשוב לצרוך מדי פעם בחיי היום יום. ואכן, כיום את הכרטיסים להופעות השונות ניתן לרכוש באתרי אינטרנט המציעים מגוון כרטיסים למגוון מופעים מסוגים שונים.

אבל האם רכישת כרטיסים באינטרנט היא דבר שבטוח לעשות? ברוב המקרים כן, וזאת משום שרכישה אינטרנטית הינה קלה ויעילה יותר, כמו גם שהיא מאפשרת חסכון בזמן ובחירה בכרטיסים בצורה נכונה ומתאימה לתקציב שלכם.  עם זאת ישנם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב בעת הרכישה! אז כיצד רוכשים כרטיסים בצורה בטוחה? הכל בהמשך!

רכישת כרטיסים באינטרנט

אם בעבר על מנת לרכוש כרטיסים למופעים היה צורך להגיע אל התיאטרון או אל אולם המופעים ביום המופע, להמתין זמן רב בתור, או לחלופין להגיע אל חברת ההפקות או לכל מקום אחר פיזית ורק אז לקבל את הכרטיסים תוך בזבוז זמן משווע – הרי שכיום באמצעות רכישה אינטרנטית: ניתן לרכוש כרטיסים להופעות בצורה מהירה וללא נסיעות או עמידה בתור בקופות.  כיום, בגלישה קלה באתרים שונים אפשר לרכוש כרטיסים להופעות, הצגות, מופעי סטנד אפ ולכל מופע נחשק שאתם לא רוצים לפספס.

אז כיצד אפשר לבצע רכישה אינטרנטית בטוחה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

רכישה עם חשבונית ירוקה

שימו לב כי האתרים מהם אתם רוכשים את הכרטיסים שולחים לכם חשבונית ירוקה לאחר ביצוע התשלום. אתרים שמבצעים עסקאות עם חשבונית ירוקה שולחים לאחר הרכישה את החשבונית למייל: מה שיהווה מדד לכן שהעסקה בוצעה בהצלחה, תוך קבלת מספר הזמנה. חשוב לפני ביצוע הרכישה לשים לב כי באתר ישנה כתובת של בית העסק (במקרה הזה של התיאטרון או של משרד ההפקות), תוך קבלת אישור כי המקום אכן קיים לכל תלונה או בעיה.

רכשו כרטיסים רק מאתר מאובטח

שימו לב בכניסה לאתר כי כתובת האתר תקינה וכי האותיות HTTPS מופיעות בכתובת האתר. בכך תדעו כי התעבורה באתר עובדת בצורה מאובטחת וזאת באמצעות הצפנה תקינה. שימו לב כי בשורת הכתובת מופיע סימן של מנעול בצבע ירוק המודיע כי אבטחת האתר הינה בתוקף. כמו כן, ישנו עדכון חדש בגוגל כרום לסימון אתרים מאובטחים – היעזרו בו.

וודאו כי גם התשלום מאובטח

רכשו כרטיסים להופעות והצגות רק באתרים של חברות הפקות אשר מבטיחות רכישה מאובטחת. כיום באמצעות שימוש בפלטפורמות תשלום כמו PAY PAL ושלל פלטפורמות אחרות לתשלום בטוח, אפשר לדעת כי פרטי האשראי שלכם בטוחים ולא יעשה בהם שימוש לרעה.

עיצוב האתר ונראות

חשוב לבצע רכישת כרטיסים רק באתרים שנראים טוב, מעוצבים ונגישים כמו גם כאלה שקיבלתם אודותיהם המלצות והם לא נראים לכם חשודים.

 

חשוב לדעת כי בכל הנוגע לשימוש בכרטיס האשראי שלכם, עליכם תמיד לסמוך על האינטואיציות שלכם ובכך ליהנות מרכישה בטוחה ללא תקלות!

השארת תגובה