אודות

היי חברים!

אם הגעתם לפה, כנראה שאתם חובבי הופעות ופסטיבלים. כאן תוכלו להתעדכן במגוון הופעות, פסטיבלים, הצגות וחוויות קסומות בתשלום ובחינם, המתאימים לזוגות, למשפחות וליחידים.

החל מפסטיבל הצבע, ניקי רומרו, life in color Israel, פסטיבל סמילנקי, פסטיבל האור, הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות, הופעות הקיץ, אמנים שמגיעים להתארח למופע בארץ, הופעות במסגרת אירועים עירוניים ועד למרטין גריקס בישראל. אנחנו נעניק לכם את כל המידע הרלוונטי וההמלצות הטובות ביותר. מעבר לזה, באתר תמצאו טיפים ומידע בעל ערך מוסף, כמו גם מאמרים מקצועיים בנושא.

מה זה פסטיבל?

פסטיבל הוא אירוע רחב היקף הכולל בתוכו מגוון אירועים, הופעות ואלמנטים בידוריים, מרהיבים וייחודיים.

לרוב, פסטיבלים יהיו בקונספט מסוים כמו למשל פסטיבל האור המתקיים בירושלים ומכיל מגוון מיצגי אור ומופעים אור-קוליים, כמו גם פסטיבל הצבעים שהוא מסיבת צבע אחת גדולה (life in color ישראל) ועד לפסטיבל אוכל ללא גלוטן שכל כולו מתמקד באוכל ללא גלוטן. כך למעשה כל התכנים המובאים בפסטיבל לרבות המיצגים והסדנאות מתקשרים לנושא שמוביל את האירוע.

קיימים סוגים שונים של פסטיבלים בעוד שחלק מהם כוללים רק מיצגים והופעות, ישנם כאלה שמועברות בהם הרצאות שונות ופאנלים בהשתתפות מומחים. ברוב הפסטיבלים ניתן למצוא ירידים, דוכני מכירה של חפצי נוי ואמנות הנעשים בעבודת יד.

life in color

הכל על פסטיבלים, הופעות ועוד

גלילה לראש העמוד